.

.

Linkitom LED Strobe Светлина Бар -Алуминиум Двојно Страна Трепка 28.5 54 LED Висок Интензитет неутрална Lightbar w/ Силни Магнетни и 16ft Кабел за Ора Камион на Безбедноста на Сообраќа?

Linkitom LED Strobe Светлина Бар -Алуминиум Двојно Страна Трепка 28.5 54 LED Висок Интензитет неутрална Lightbar

DEN 2135.76

Износ
Во продавницата.

Индикатори : 28.Лесен за инсталација : Монтирани со магнети, закачите на било кој метал врвот.Лесен за Инсталација : доаѓа со 4 Тешки силни магнети (Тест оди до 80mph но не падне).Супер Светло : 54 Hi-интензитет LED чипови со висока видливост во дневната светлина, полноќ, raining или магла дена.Само треба да ги приложи силни магнети на било кој метал надворешноста на автомобили и приклучете го вклучите приклучокот.Одлично за итни возила, поштенски услуги, градежни возила, Камиони Возило, Мотокар, Трактор, Голф Коли, UTV Автомобил, Училишниот Автобус и безбедноста предупредување итн.000 часа живот.1" (H) / Кабел должина : 16 FT директно кабел со вклучување/исклучување на моќ и независна контрола прекинувач, plug and play / До 50.Подобрување на возачот за безбедност и да се избегнат несреќи.Компатибилен со сите оние возила опремени со 12-24 V моќ штекер. 27 различни избор на strobe модели со едно притискање на копче.Ажурира последниот модел се користи (се потсетиме на последниот модел).Ажурира последниот модел се користи (се потсетиме на последниот модел).Совршен за полицајци, пожарникари, комунални работници, првиот responders, и секој кој треба да се зголеми видливоста на нивните возила.Димензии : .Одлично за итни возила, поштенски услуги, изградба возило, безбедност предупредување итн.Дополнителни Карактеристики : .Компатибилен со сите оние возила опремени со 12-24 volt моќ штекер.Флеш Обрасци : 27 различни флеш модели со независни switch to циклус преку режими.Ажурира последниот модел се користи (се потсетиме на последниот модел). 54 LED Висок Интензитет Strobe Светлина Бар.Панел Dimensisons : 28.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите