.

.

Пандора Накит Блескава Јазол Кубни Циркони Прстен во Sterling Silver

Пандора Накит Блескава Јазол Кубни Циркони Прстен во Sterling Silver

DEN 1799.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Пенливи Љубов Јазол : Со својот класичен љубов јазол дизајн, оваа блескава прстен ќе додадете безвременски квалитетот на вашата избрана изгледа како и суптилни трепет, создадени од редовите на кубен циркони камења поставени во фунта сребро.Sterling Silver : најпопуларните светски сребро алуминиум, нашите sterling silver се состои од 92.5% сребро и 7,5% други метали (како што се бакар); Оваа мешавина се зачувува боја, сјај, и тежина на среброто, со истовремено подобрување на издржливост на вашиот прстени.Кубен Циркони : Негува за својата пенливи изглед и нејзината достапност во речиси сите бои, кубен циркони на убавината и одржливост го направи еден од најпопуларните и широко се користи камен во Пандора асортиман накит.Milestone Подарок : да се Даде на овој прстен за да го прослават ознака за земја прилики и посветеност; Изненадување вашата сакана на нивниот посебен ден, се тоа нивната годишнина, слатка 16 или роденден; Совршен како ветување прстен, ангажирање прстен, или свадба прстен.Произведени Одговорно : Во Пандора, ние веруваме дека одговорни бизнис практики и нашата аспирација да понуди висок квалитет на накит одат рака под рака; Ние сме посветени на производство на одговорно да се минимизираат нашите влијанието врз животната средина на планетата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите