.

.

YAFEINI Готски Черепот Прстен Sterling Silver Ретро Гроздобер Зголеми Цвет Скелет Изјава Коктел Партија Прстен Панк Накит за Жените и Мажите (Не Прилагодливи)

YAFEINI Готски Черепот Прстен Sterling Silver Ретро Гроздобер Зголеми Цвет Скелет Изјава Коктел Партија Прстен

DEN 503.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Черепот Зголеми Цвет Прстени : Черепот го симболизира слободата и трансформација, и да се зголеми го симболизира љубов и женственост.Додадете возбуда во вашиот накит колекција со оваа интригантна черепот прстен!.Sterling Silver Материјал : Ова готски прстен е направен од S925 фунта сребро.Противалергиски, без никел, олово-бесплатно, кадмиум-слободни.Безбедна за чувствителна кожа.Отворен Дизајн : НИ Прстен Големина : 6/7/8/9. Удобноста се вклопуваат, мала тежина функција го прави можете дури и не го чувствува тоа на вашиот прст.Одличен Подарок Идеја : прекрасен подарок за Неа.Секое парче на нашиот накит доаѓа во комплет со ткаенина за чистење и деликатна подарок кутија и готов за давање.Голема подароци за Божиќ, Валентин' Ден, Мајчината Ден, Годишнината Ден и Роденденот на вашата девојка, жена, мајка, ќерка и на самите себе.YAFEINI По Продажба на Услуги - 100% задоволство + Бесплатно да се вратат.YAFEINI е посветена да обезбеди уникатна луксузен квалитет и affordably цени на накит.Ве молиме да се Чувствуваат Слободни Да не Контактирате во секое време Ви Треба Помош, Ќе Ве вратиме повторно во Рок од 24 Часа И се Обидуваме се потрудиме Да Ви Ветувам Пријатно на Шопинг.Скелетот Зголеми Цвет Прстен во Sterling Silver Гроздобер Панк Накит за Подарок за Неа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите