.

.

Anself Двојно Работ Метал Безбедност Жилет Традиционалните Мажи е Двојно работ Жилет за Бричење Прирачник Брада Жилет

Anself Двојно Работ Метал Безбедност Жилет Традиционалните Мажи е Двојно работ Жилет за Бричење Прирачник Брада

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Монтажни ножеви дизајн го прави тоа практично да го замени ножот, имајќи го чисти и нови.Доаѓа со 5 парчиња на ножеви и чистење со четка, ќе добиете повеќе погодност.Лесен и мини големина, може да се носат во секоја изводливо место.Погоден за берберот продавници, салони за коса или лична употреба.Метал жилет, трајни и практичен за употреба.Опис : Ова жилет ќе биде прекрасен подарок за вашиот татко или вашата сакана мажите.Прирачник жилет ќе им наштети на вашето лице кожата, се безбедни за употреба.Карактеристики : Монтажни ножеви дизајн го прави тоа практично да го замени ножот, имајќи го чисти и нови.Доаѓа со 5 парчиња на ножеви и чистење со четка, ќе добиете повеќе погодност.Лесен и мини големина, може да се носат во секоја изводливо место.Погоден за берберот продавници, салони за коса или лична употреба.Метал жилет, трајни и практичен за употреба.Спецификација : Тип : Бричење Алатка Материјал : Метал Боја : Црна, Сребрена (Изборен) Број на Сечива : 5pcs Објект Големина : Жилет : Прибл. 10.3 * 4cm / 4.06 * 1.57 во Четка за Чистење : Прибл. 4.6 * 1cm / 1.81 * 0.39 во Пакет Големина : Прибл. 12.2 * 4.3 * 2.8 cm / 4.8 * 1.69 * 1.1 во Пакет Тежина : Околу. 48g / 1.69 oz Package Листа : 1 * Жилет 1 * Чистење со Четка 5 * Ножеви.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите