.

.

ИРВИН менгеме на назад-Зафат - 7R Директно Вилица Заклучување Клешти 178mm (7in)

ИРВИН менгеме на назад-Зафат - 7R Директно Вилица Заклучување Клешти 178mm (7in)

DEN 957.12

Износ
Во продавницата.

Заклучување клешти.овие ирвин менгеме на назад-зафат директно вилица заклучување клешти има следниве спецификации : должина : 178mm (7in).Капацитет : 38mm.на ирвин менгеме на назад-зафат директно вилица заклучување клешти се погодни за општа намена и да се обезбеди максимална сила и грчевито држејќи се за капацитет.Прилагодување завртка дека стегната за да се подготви материјали поблиску заедно и, исто така, обезбедува контролирано ослободување.Се прилагодува на различните големини.Директно serrated вилици со брзо ослободување на менувачот. 7rc : должина : 178mm, капацитет : 38mm. 10rc : должина : 254mm, капацитет : 48mm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите