.

.

Lucare Млеко Чаша Анти-носете Лесна Практична Не-лизгачки База Пијат Кригла за ученичкиот дом Црвена 6 cm

Lucare Млеко Чаша Анти-носете Лесна Практична Не-лизгачки База Пијат Кригла за ученичкиот дом Црвена 6 cm

DEN 103.92

Износ
Во продавницата.

Водата кригла има круг на работ и стабилна структура дизајн, кој го прави тоа нема да го намали вашата уста, додека за пиење и е shockproof во несреќата да падне.Она што водата кригла може да ви понуди е дека тоа е удобно за грчевито држејќи се со своите анти-лизна се справи и се отпорни на топлина за задржување на топла вода или млеко.Направени на емајлот материјал, тоа е долготраен.Постојат три големини за да изберете од.Погоден е за дома, канцеларија и ученичкиот дом.Спецификации : Можете да ја користите оваа вода кригла која е удобна за грчевито држејќи се со своите анти-лизна се справи и се отпорни на топлина за задржување на топла вода или млеко.Водата кригла е удобно за грчевито држејќи се со своите анти-лизна се справи и се отпорни на топлина за задржување на топла вода или млеко која е практична.Можете да добиете алатка која е удобна за грчевито држејќи се со своите анти-лизна се справи и се отпорни на топлина за задржување на топла вода или млеко со помош на оваа вода кригла.Карактеристики : Со круг на работ и стабилна структура дизајн, водата кригла нема да го намали вашата уста, додека за пиење и е shockproof во несреќата да падне.Можете да ја користите оваа вода кригла која нема да го намали вашата уста, додека за пиење и е shockproof во несреќата да падне поради круг на работ и стабилна структура дизајн.Погоден е за дома, канцеларија и ученичкиот дом.Должина : 6cm/2.36" (Прибл.)7cm/2.76" (Прибл.)8cm/3.15" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Вода Кригла(Другите Не се Вклучени).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите