.

.

Colorfulkoala Жените е од Суштинско значење Основните Leggings Висока Waisted Buttery Мека Јога Панталони 25 / 28

Colorfulkoala Жените е од Суштинско значење Основните Leggings Висока Waisted Buttery Мека Јога Панталони 25

DEN 503.76

Износ
Во продавницата.

75% Полиестер, 25% Spandex.Се повлече На затворање.Полна боја верзија во истиот материјал како модел leggings.Направена од брусен, cottony мека и водат ткаенина за доставување што голо сензација и неограничен движење.Искуство удобноста на јога панталони со лесна корселе што не копа во.Скриени корселе џеб.Прибл. 25" inseam.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите