.

.

FASTPRO 7-Парче Розова Алатка за Полнење, апарати за Домаќинство Алатка во Собата за жените, Основните Рака Алатки за Дома Одржување & Поправка, Вклучува Мала Алатка Тор

FASTPRO 7-Парче Розова Алатка за Полнење, апарати за Домаќинство Алатка во Собата за жените, Основните Рака

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

Алатката се постави за жените е совршен за вашата домашна употреба или подароци.На клешти се изградени од кован челик со термички третман за сила и издржливост, појачани работ за лесно работни места.Магнетното шрафцигер е направена со хром vanadium челик нуди максимална сила, поголема трајност и максимална отпорност на корозија.Почетниот поправка алатка комплет вклучува ритам заеднички клешти, дијагонала клешти, прилагодлив клуч, screwdrivers, лента мерка и складирање торба.Тоа ги исполнува упатствата кои ви се потребни за секојдневното домаќинство проекти, поправки, и DIY задачи.Мала алатка торба е изградена од страна на 600 D полиестер ткаенини за издржливост, преносни големина за добро организирање и носење околу.FASTPRO 7-парче Рака Алатка во Собата, Дома Одржување Алатка за Полнење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите