.

.

Совршен германски Shorthaired Покажувачот Куче Keychain, Најдобриот германски Shorthaired Покажувачот на Мајка ми Некогаш, Совршен Подароци за Куче Мајка, Божиќ Подароци

Совршен германски Shorthaired Покажувачот Куче Keychain, Најдобриот германски Shorthaired Покажувачот на Мајка

DEN 945.60

Износ
Во продавницата.

Германски Shorthaired Покажувачот Куче KEYCHAIN - Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е многу издржливи, и гравирање никогаш нема да исчезнат или да се носат off!.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - материјалот го прави овој keychain трајни доволно да го издржат секојдневно носат и солза.Тоа е исто така отпорен на ' рѓа, корозија, и промена на бојата.Германски Shorthaired Покажувачот Куче на ПОДАРОК - Нашите keychains се одличен подарок за мажи, жени, тинејџерите, ќерки, мајки и татковци, а не обратно.Тие се исто така совршени за вашиот најдобар пријател или пријателка!.ЦРНА БОЈА - Тоа смешно сарказам подарок keychain карактеристики црна боја кои ќе се надополнуваат било облека или торба.ПРАВОАГОЛНИКОТ ГОЛЕМИНА - 4 x 2,2 см - правоаголникот големина е совршена за монтирање повеќето копчиња, правејќи го овој одличен автомобил додаток!.Германски Shorthaired Покажувачот Куче Црна Keychain е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, обезбедување на издржливи и долготрајни додаток.Гравирање никогаш нема да исчезнат или да се носат надвор!Таа е отпорна на ' рѓа, корозија, и промена на бојата.Оваа keychain е совршен подарок за било какви луѓе, особено автомобил сопственици или возачи!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите