.

.

Топ Столар поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Прекумерно Добредојдовте на Зелената Сезонски Mail Обвива за Дома Отворено Оркестарот 25.4 x 20.78 во

Топ Столар поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Прекумерно Добредојдовте на Зелената Сезонски Mail Обвива за Дома

DEN 503.76

Износ
Во продавницата.

Материјали:висок квалитет на магнетна ПВЦ.Големина:Прекумерно/25.4 x 20.78 Во (64.7 x 52.8 cm).Карактеристики:Водоотпорен,Шарени печатење, бледнеат-отпорни,лесно да се чисти, може да се користи на сите годишни времиња.Совршен за наводнување на дворот надворешен декор, додава живописни бои во вашиот дом.Забелешка:Пакетот вклучува 1 поштенско сандаче покрива само, пошта кутија НЕ е вклучена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите