.

.

GPS Brushless беспилотни Летала со Камера за Возрасни 6k, Свитлива Hd Антенски Двојно Камера беспилотни Летала, Quadcopter за Aldult и Почетници, Оптички Проток Локализација, Следе

GPS Brushless беспилотни Летала со Камера за Возрасни 6k, Свитлива Hd Антенски Двојно Камера беспилотни Летала,

DEN 1617.60

Износ
Во продавницата.

Поради прирачник за мерење и различни мерни методи,ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Полнење помалку, летаат повеќе!На летало со камерата е совршен придружник за летало ентузијасти, професионални фотографи и патници.6 K ESC HD КАМЕРА : 60 милиони high-definition пиксели, поддржува далечински 90° контрола, обезбедува пошироко поле на гледање, директно ја прави вашата омилена ултра-high-definition фотографии и да ги зачувува ги на вашиот паметен телефон.АВТО-ВРАЌАЊЕ : вклучувајќи ги и ниска-батерија авто-врати, сигнал-загуба авто-врати и копче-притиснете авто-се врати.Кога летало губи сигнал на батеријата е слаба, или враќање копчето е притиснато, тоа може автоматски да се врати дома.BRUSHLESS МОТОР : Отпорни на одделение 6 правец, се обезбедување на вас со мирна, стабилна и моќен летаат искуство.Немојте да се грижите за губење на вашиот летало.5cm Folded : 14 X8.7500 m Ah литиум battery Body батерија : на Полнење време : околу 3 hours Battery капацитет : 7.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите