.

.

Littelfuse 0CNN080.V Многу Брзо дејство на Студ Монтирани Лифт Камион Осигурач, 48V, 80 Amp (Пакување од 5)

Littelfuse 0CNN080.V Многу Брзо дејство на Студ Монтирани Лифт Камион Осигурач, 48V, 80 Amp (Пакување од 5)

DEN 7756.80

Износ
Во продавницата.

Прозорецот ја покажува осигурач статус. 2500 На Прекинувањето оценка.Компактна големина заштедува простор.Ro HS согласност и да доведе слободни.Напон Оценка : 48 VC/125 Поб.Littelfuse Лифт Камион осигурувачи се дизајнирани да обезбедат во текот тековната заштита за низок напон опрема која се користи во ризични операции.Се користи во многу апликации, како што се укине камиони, режа лифтови, палети двигатели, и други низок напон на батеријата управувана опрема која се користи за да се движат на опасни материјали.Slo-Blo/Време Заостануваат (T)/Време на Одложување отворање.УЛ Признати (File : E71611).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите