.

.

Jinyi Brassieres, Преносни Градници 10pcs Лесни за Убавина, Салон за Масажа(Сина)

Jinyi Brassieres, Преносни Градници 10pcs Лесни за Убавина, Салон за Масажа(Сина)

DEN 278.16

Износ
Во продавницата.

Без Иритација и Безбеден градник без иритирачки хемиски мирис, и нема да предизвика кожни алергии и иритација на кожата, може да ги користат со доверба.Удобно Да го Користите : градник е направен од висок квалитет на ткаенини, мека и удобна, лесна и дише, се грижи за вашата кожа.Широк Спектар На Апликации : Brassieres е погодна за спа, салон за масажа, тетоважа, сауна, патување, секојдневна употреба, итн.Еднократна Употреба : Градници со не ткаени материјали, употреба дизајн, тоа е погодно и за санитарни за секој да ги користи.Удобен За Носење : brassieres е светлина и мали, тоа е многу погоден за употреба во СПА козметички салони и патување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите