.

.

Безбедност на Жилет за Бричење со Мала Четка Прирачник Хлапак Жилет Брада Алатки Хлапак(црна)

Безбедност на Жилет за Бричење со Мала Четка Прирачник Хлапак Жилет Брада Алатки Хлапак(црна)

DEN 799.44

Износ
Во продавницата.

【Безбедно и Трајни】:Нашата безбедност жилет за бричење е направен на највисок квалитет на материјали, силна, безбедно и издржливи. 【Удобно】:дршката усвојува на ергономски дизајн, кој е удобно во рака, подобар стисок и едноставни за ракување. 【Bset Безбедност Жилет за Бричење】:Безбедно да се користи и лесно за чување,да ви помогне целосно да се отстранат преостанатите whiskers. 【Мултифункционален】:Нашите Хлапак жилет може да се користи за бричење, депилација, итн. 【Лесно да се Носат】:Мал и лесен,погодна за употреба за дома или за бизнис патувања, туризам, итн.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Производот е направен на највисок квалитет на материјали, силна, безбедно и издржливи.Дршката усвојува на ергономски дизајн, кој е удобно во рака, подобар стисок и едноставни за ракување.Безбедно да се користи и лесно да се продавница.Помогне да целосно да се отстранат преостанатите whiskers.Тоа е совршен подарок за мажите.Може да се користи за бричење, депилација, итн.Мал и лесен, лесно да се носат.Погоден за употреба дома или за бизнис патувања, туризам, итн.Спецификации : Применливи луѓе : men Skin Тип : General Product материјал : цинк легура + алуминиумски alloy Product боја : црна, silver Product големина : 4*10.3 cm Package се Вклучени : 1*Хлапак (без нож)1*чистење со четка Белешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите