.

.

MightySkins Кожата Компатибилен со Sony Playstation DualShock PS4 Контролор Случајот заврши Покрие Налепница Кожи Clowning Around

MightySkins Кожата Компатибилен со Sony Playstation DualShock PS4 Контролор Случајот заврши Покрие Налепница

DEN 1264.80

Износ
Во продавницата.

Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилската-одделение винил, индустријата е најголема доверба бренд, Силен Кожи се произведува во нашата држава-of-the-art објект во Вест Палм Бич, Флорида.Издржливи Ламинатни дека Штити од Гребење, Исчезнува & Пилинг Ќе Не Нула, слабее или Кора.Не Леплива Хаос.Контролорот НЕ се Вклучени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите