.

.

JSJJAWD Реле Ротари Knob DPDT 1S/5S/10-ТИ/30 ГОДИНИ/60-ТИТЕ/3М/5M/10M/30M на Мерењето Време Реле AC 12V H3Y-2 со База (Големина : 0-30 Минута AC 12V)

JSJJAWD Реле Ротари Knob DPDT 1S/5S/10-ТИ/30 ГОДИНИ/60-ТИТЕ/3М/5M/10M/30M на Мерењето Време Реле AC 12V H3Y-2

DEN 2124.00

Износ
Во продавницата.

JSJJAWD Стабилни перформанси, кој е безбеден и сигурен.Квалитетот на производот е загарантирана.Мали димензии и мала потрошувачка на енергија/Висока контакт напон/ Висока чувствителност.водоотпорен, dustproof, и има долг животен век.Можете да го користите овој производ за долг рок.често се користи во Io T проекти за контрола на светлата и други електронски уреди.Погоден за Возврат Сигнал, Хипер Трепка, Blinker LED Светло.Модел : H3 Y-2 Материјал : Метал, Алуминиум, Пластика напон : AC 12 V Оценет временски Опсег : 0~30 Минута Игли : 8 режим на Работа : производство на електрична одложување Пакет се вклучени 1 x Одложување Тајмер временско Реле 1 x H3 Y-2 Реле База.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите