.

.

CHICIRIS Коса Clipper Маска, Стабилна Лесно да се Размонтираат Еко-Пријателски Исклучителна, Модерен Електрични Коса Clipper Маска, Фризура за Бербер(Транспарентна црвено)

CHICIRIS Коса Clipper Маска, Стабилна Лесно да се Размонтираат Еко-Пријателски Исклучителна, Модерен Електрични

DEN 1214.40

Износ
Во продавницата.

Лесно да се размонтираат и да го замени оригиналот, mellow главата, лесен за употреба. 4 бои на коса clipper опфаќа се опционален, можете да изберете во зависност од изборот.Може да го промените изгледот на косата clipper, направи косата clipper изгледа повеќе модерни.Таписерии изработка, рачката е во согласност со ергономски дизајн, удобно да зафат.Донесува квалитет на КОМПЈУТЕР материјал, безбедно и еко-пријателски, висока температура отпор, стабилна и за употреба.Функција : 1. Може да го промените изгледот на косата clipper, направи косата clipper изгледа повеќе модерни.2. Таписерии изработка, рачката е во согласност со ергономски дизајн, удобно да зафат.3. Лесно да се размонтираат и да го замени оригиналот, mellow главата, лесен за употреба.4. Донесува квалитет на КОМПЈУТЕР материјал, безбедно и еко-пријателски, висока температура отпор, стабилна и за употреба.5. 4 бои на коса clipper опфаќа се опционален, можете да изберете во зависност од изборот.Спецификација : Предмет Тип : Коса Clipper Cover Material : PCFunction : производство на Електрична Коса Clipper Modification Suitable Модел за WAHL Коса Clipper : 8148/8591 Пакет Листа : 1 x Коса Clipper Капак.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите