.

.

BeylaNH - (15mm50y/roll) Herringbone/Twill Памук Лента/Памук Webbing/пристрасност Обврзувачки Лента за DIY Торба,Занает Проекти - Памук Twill Лента

BeylaNH - (15mm50y/roll) Herringbone/Twill Памук Лента/Памук Webbing/пристрасност Обврзувачки Лента за DIY

DEN 1358.40

Износ
Во продавницата.

100% Сосема нов и Висок квалитет.DIY 100% Памук Лента,одлична за занаети и отворено проекти.Повеќенаменски Дома Текстил,Чанти,Облека.Webbing Еко-Пријателски Еластична.Памук twill лента : Подарок пакување лента,направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.Ако имате било какви прашања или проблеми со производот.Ве молиме контактирајте со нас.Ние сме среќни да ги разреши вашите прашања.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите