.

.

XSP Замена на Батеријата AMZ д-р-A011 170-1012-00 1100mAh На

XSP Замена на Батеријата AMZ д-р-A011 170-1012-00 1100mAh На

DEN 473.76

Износ
Во продавницата.

ЗАМЕНА на БАТЕРИЈАТА AMZ д-р-A011 170-1012-00 1100m Ah.VOLTS : 3.7 Капацитет : 1100m Ah / 4.07 Пот.Димензија : 64.96 x 53.25 x 4.71 mm 53. 1 година гаранција.ОДГОВАРА ЗА ДЕЛ NOAMZDR-A011170-1012-00 Please обезбеди и модел на батеријата и дел број се компатибилни со вашиот уред пред купување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите