.

.

USUN Сребро Челик 2-Ниво D30cm W55cm H55cm Прилагодливи Микробранова Печка за Складирање Рек Кујнски Садови Полици Контра и Кабинет Полица со 4 Страна Куки WJG3055-SL

USUN Сребро Челик 2-Ниво D30cm W55cm H55cm Прилагодливи Микробранова Печка за Складирање Рек Кујнски Садови

DEN 1607.76

Износ
Во продавницата.

Бесплатна демонтажа На : Бамбус-како коцка е направен од челик,силна имајќи сила.и нема да рѓа и деформација.Тоа може да се состави и да се расклопуваат repeatly.Прилагодливи нозе : Тоа доаѓа со прилагодување на нозе.Можете да ја прилагодите метри должина за да одговара на различни не-рамна подлога.Прекрасен изглед : Со бран-форма линија,тоа е совршена комбинација на механика и естетика.И тоа е лесно да се соберат.Висина прилагодливи:висината на секое ниво може да се прилагоди,што сте живот лесно и convinient.Мултифункционален : Не само што можат да се сместат во микробранова печка, постојат две нивоа складирање полица со голем капацитет за складирање на кујнски прибор и нафта, итн., многу удобен,е најдобар избор за луѓе кои сакаат да се задржи кујната чиста и уредна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите