.

.

Партнери Бренд PPB1664 Gusseted Поли Кеси, 3 мили, 8 x 3 x 20, Јасно (Пакет на 1000)

Партнери Бренд PPB1664 Gusseted Поли Кеси, 3 мили, 8 x 3 x 20, Јасно (Пакет на 1000)

DEN 631.20

Износ
Во продавницата.

Димензии наведени се во внатрешноста искористен простор на кесата.Ги исполнува ФДУ и USDA спецификации.Затворете кеси со пресврт врски, торба лента или со топлина запечатување.Достапни во случај количини. 8" x 3" x 20" - 3 мили gusseted поли кеси.Проширување страни и опремени дното направи Пакување гломазна или неправилен облик предмети полесно.Димензии наведени се во внатрешноста искористен простор на кесата.Ги исполнува ФДУ и USDA спецификации.Затворете кеси со пресврт врски, торба лента или со топлина запечатување.Достапни во случај количини.Поли Кеси се мултифункционални и флексибилни складирање решение.Од храната за индустриски алатки и електронска опрема, постои поли торба за било која апликација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите