.

.

Ориз Фармацевт Мултифункционален Авто Ориз Складирање Кутија Организатор Кутии за Безбедно Материјал, Запечатени Против Влага Ориз Кофа Ориз Излез 150/300G за Храна ?

Ориз Фармацевт Мултифункционален Авто Ориз Складирање Кутија Организатор Кутии за Безбедно Материјал, Запечатени

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

- Печат прстен дизајн, што не е лесно да се навлажни и да расте дребулии.- Влага-доказ, анти-средена, па можете да уживате во свежа ориз во секое време.Распаѓање кутија, лесно да се расклопување и чистење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите