.

.

LKPower 12V 2A AC/DC Адаптер за Работа со Swann 4 8 9 16 Канал DVR4 DVR8 DVR9 DVR16 Про-530 ПРО-535 ПРО-555 SW331-PR5 ПРО-580 ПРО-581 ПРО-600 SW224-HBC ПРО-610 SW224-P61 ПРО-630 DVR Камера за видео надзор

LKPower 12V 2A AC/DC Адаптер за Работа со Swann 4 8 9 16 Канал DVR4 DVR8 DVR9 DVR16 Про-530 ПРО-535 ПРО-555

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Моќ Адаптер за полнење.Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz Auto (во Светот AC Влез).Во Текот Напон Заштита, Во Текот На Топлина Заштита.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.LKPower AC адаптери се изработени со највисок квалитет на материјали тестирани и се дизајнирани да ги задоволат моќ потребите на вашиот уред.Ова напојување ви овозможува да работат на вашиот уред или да наплатат своите батеријата од електрична енергија места.Овој адаптер AC конвертира во DC моќност се бара од страна на вашиот уред.LKPower адаптери се одлично решение за време на патувањето.Овој адаптер е потврдена и тестирани за да се обезбеди тоа ќе работи со вашиот уред.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите