.

.

WSZJJ Тоалет Четка и Носителот,Тоалет Сад за Чистење со Четка во Собата,Под Rim Усна Четка и Складирање Caddy за Бања

WSZJJ Тоалет Четка и Носителот,Тоалет Сад за Чистење со Четка во Собата,Под Rim Усна Четка и Складирање Caddy

DEN 8052.24

Износ
Во продавницата.

Тоа не е само алатка, но повеќе како бања декорација.На ергономски тоалет четка е специјално дизајниран за вашиот бања, правење на вашиот бања повеќе среди и модерен.Тоалет четка е изработен од мека, еластична, силна и густа влакната.Тоа може да се исчисти во тоалет на длабочина од 360 °, и тоа е лесно да се допре секој дел од тоалет (на пример долниот раб) без оштетување на стакло површината на тоалет.Дршката на тоалет четка има не се лизга се справи, што е повеќе ефективни и практични.Уште поважно, кога за чистење на тоалет, капакот секогаш спречува вода од јавните на вашите раце.Не само што може да го задржи капе и да се избегне добивање на валкани во бањата, но на тоалет четка со голем дното, исто така може да го направи тоа расте цврсто.На здрав, чист пластични стојат може да се сместат тоалетни четки и заземаат мал простор во вашата бања да се направи тоа се погледне повеќе модерни.Информација за производот : Карактеристики : пластични тоалет четка и заграда, подот или ѕид-монтирани.Производ тежина : 385g White colormaterial : plastic Product големина : како shown Packing големина : 44cm Package се Вклучени : 1 × тоалет четка и bracket Only содржи тоалет држач, четка, нема друга декорација.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви одговори што на време!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите