.

.

AOYO Автомобил Воланот Капак,за Peugeot 307 Црна Вистинска Кожа за на Рака-Stitched Автомобил Воланот Капак (Боја : Портокал Нишка)

AOYO Автомобил Воланот Капак,за Peugeot 307 Црна Вистинска Кожа за на Рака-Stitched Автомобил Воланот Капак

DEN 549.60

Износ
Во продавницата.

Материјал Тип : Вистинска Кожа.Применливи модели : за Peugeot 307. Сеопфатна заштита : Заштита на вашиот управувачот од гребнатини, бледнее и се носат.Подобар стисок / побезбедно возење, совршен за вашиот автомобил и да се заштити вашиот управувачот,Овој производ е Автомобил Воланот покрие,не е Автомобил Воланот !.Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, наша цел е да се постигне на вашето задоволство.Име : воланот cover Applicable модели : за Peugeot 307 Item Должина : 25cm Item Ширина : 15cm Item Висина : 6cm Item Тежина : 0.31 kg Installation Метод : Рачно Шиење ,DIYInstallation Алатки : Игла,Конец,Двојно двострано лента,лопата,Нож,ве Молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување.Материјал Тип : Вистински Leather Applicable модели : за Peugeot 307 Item Должина : 25cm Item Ширина : 15cm Item Висина : 6cm Item Тежина : 0.31 kg Installation Метод : Рачно Шиење ,DIYInstallation Алатки : Игла,Конец,Двојно двострано лента,лопата,Нож,ве Молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување.Ако имате било каков проблем во врска со производот, ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите пријателски услуги на клиентите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите