.

.

Водениот Бран 3 Снопови со Фронтален 13x4 Слободни Дел Чипка Фронтален Бразилецот Богородица Човечка Коса Необработени Океански Бран Кадрава Коса 3 Снопови со Фронт?

Водениот Бран 3 Снопови со Фронтален 13x4 Слободни Дел Чипка Фронтален Бразилецот Богородица Човечка Коса

DEN 5735.76

Износ
Во продавницата.

Губење на Тежината : 98-103g/пакетот(3.Боја на коса : Необработени Природна Боја,Бразилецот Коса, Која Може да Се Бојадиса и Избелени да се Бои Ви се Допаѓа.Квалитет : Без Пролевање,Не Метежот,Не Lices,Мека Необработени Богородица Човечка Коса Ткаат снопови.Губење на Текстурата : Двоен Машина Weft, Тесни s 100% човечка коса, со силен медиум природни црна Швајцарската чипка, се Приспособат ремени, бебе коса, еластична нето и 3 Чешли.Може да Се Исправи,Завиткан, Белена и Стилизирана Како Свој Коса.Се врзуваат капа.Боја на коса : Необработени Природни црна Боја, Може да Се Бојадиса и Избелени.Губење на Материјал : Неговата 100% човечка коса, со силен медиум природни црна Швајцарската чипка, се Приспособат ремени, бебе коса, еластична нето и 3 Чешли.Тај вашата коса да биде пунџа.Нежно detangle метежот бесплатно пред миењето.Им помогнам на сите на вашата коса во ззп.Нека вашиот перика суво, а потоа се задржи стилот со својата рака и го стави перика на поддршка.Се впие и се измијат со свежа вода апсорбира вода со кула.Тај вашата коса да биде на bun Stretch на перика капа врз вашиот head Push сите на вашата коса во cap Tie до cap Put на перика на главата и да се повлече прилагодливи ремени да се приспособат на вашиот шеф.Нежно detangle метежот бесплатно пред washing Add благ шампон за топла вода а потоа се впие перика во неа и да се мијат јасно up Apply клима уред со топла вода, потоа се впие перика, и оставете го околу 5 minutes Soak и се измијат со свежа вода апсорбира вода со tower Let вашиот перика суво, а потоа се задржи стилот со својата рака и го стави перика на поддршка.Мирис : Нашата коса е 100% хемиски слободни,но тоа може да има локална шампон мирис на тоа, во секој случај тоа ќе го подигнете го вашиот шампон и балсам мирис набргу откако ко-миење.Додадете благ шампон за топла вода а потоа се впие перика во неа и да се мијат разјасниме.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите