.

.

Храна за Складирање Containe Кујна со Голем капацитет Жито Фармацевт, Мачка И Куче Храна Складирање Кутија, Плакар за Складирање Запечатена Кутија, Убави Украси, Празн?

Храна за Складирање Containe Кујна со Голем капацитет Жито Фармацевт, Мачка И Куче Храна Складирање Кутија,

DEN 863.76

Износ
Во продавницата.

Идеален за ставање брашно, бисквити, колачи, кафе, ориз, шеќер и други жита, заштеда многу простор во вашата кујна и cabinet In кујната, овој голем капацитет жито фармацевт може да помогне да се одвои простор, продавница за храна подобро, да остане суво, и уживајте во здравите и здрава food In дневната соба, овој сестран складирање кутија може совршено да ги красат просторот и е убава домашна декорација【производ прирачник】◆Име на Производ : Складирање Ориз Кофа◆Боја : Бела◆Материјал : Керамички◆Големина на : 35*35 cm(13. ◉【На животната средина и издржливи материјали】 : сува жито сад е направен од високо-квалитетни керамички материјали, кои се еколошки и има добри гас пропустливост.8 инчи)◆Број на производи : 1◆капацитет : 15kg◆Применливи сцена : кујна, дневна соба, храна продавница, кафе, бар, ресторан, училиште◆Складирање метод : да се чува на ладно и суво место♋ Совет : ★ Ние само се продава жито садови, други реквизити★ Различни мерни методи се малку различни во големина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите