.

.

Топ Пакет Понуда Minigrip 2 Мили Reclosable Поли Кеси, 13 x 18, Јасно, (Пакет на 1000)

Топ Пакет Понуда Minigrip 2 Мили Reclosable Поли Кеси, 13 x 18, Јасно, (Пакет на 1000)

DEN 410.40

Износ
Во продавницата.

Minigrip Премиум Црвена Линија кеси карактеристика една песна, тешки-должност патент кој се протега на ширината на торба и го задржува производи чист и слободен од влага.Овие премиум поли торби имаат супериорна јасност.Јасно, полиетиленски кеси се задржи содржината видливи.Димензии наведени се во внатрешноста употребливи димензии на кесата.Кеси се исполнат ФДУ и USDA спецификации за контакт со храна. 13 x 18" - 2 Мили Minigrip® Reclosable Поли Кеси.Minigrip® Премиум Црвена Линија кеси карактеристика една песна, тешки-должност патент кој се протега на ширината на торба и го задржува производи чист и слободен од влага.Овие премиум поли торби имаат супериорна јасност.Reclosable кеси може да се користи.Димензии наведени се во внатрешноста употребливи димензии на кесата.Кеси се исполнат ФДУ и USDA спецификации за контакт со храна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите