.

.

Bestsojoy Ombre Нагласи Бразилецот Богородица Коса Тело Бран 4 Снопови 12A Remy Човечка Коса Ткае P4/27 Ombre Браун Русокоса Бразилецот Тело Бран Коса Екстензии(22 24 26 28, Нагласи Кос

Bestsojoy Ombre Нагласи Бразилецот Богородица Коса Тело Бран 4 Снопови 12A Remy Човечка Коса Ткае P4/27 Ombre

DEN 5735.76

Износ
Во продавницата.

Дебела и не сплит крајот.Материјал : 12 A 100% Човечка Коса беше намален од Еден Донатор,Полн Cuticle Согласност, Може да Биде Обоена ,Permed, Избелени, Истакна, Исправи или Стилизирана Како Свој Коса.Текстура : Тело бран човечка коса ткаат.П5 : Може ли да го боја/color тоа?. 8-16inch(3 Bundles);18-26inch(4 Bundles); (Коса Затворање/Фронтален е само да се користи за да се направи косата повеќе физички и убава, па ако сакате тоа да се целосни, ве молиме да ги одберете да ги додадете коса снопови, не Затворање/Фронтален).Машина Двојно Weft да се Избегне Пролевање.A : Да, косата може да биде Permed/Обоена/Избелени/Означена.Bestsojoy само го продаде 100% човечка коса.P4/27 боја на телото бран човечка коса bundles Advantage : Може да се бојадиса и избелени и restyled. 3 снопови е доволно за целосна главата.Жив,меки и удобни.A : Тоа зависи од вашата maintainance(обично 5-10 месеци).Здрава,Мека и Жив.Материјал : 12 A 100% Човечка Коса беше намален од Еден Донатор,Полн Cuticle Согласност, Може да Биде Обоена ,Permed, Избелени, Истакна, Исправи или Стилизирана Како Свој Коса. ❤️Коса Пакет : Ombre нагласи тело бран човечка коса ткаат 3 снопови доаѓаат со убава пакет и убави подароци.П1 : дали Е ова 100% Човечка Коса?.❤️Коса Материјал : Бразилски Тело Бран Коса ткаат Снопови.Тежина : Тело бран човечка коса ткаат 100g/pc(+/-5g).Bestsojoy коса е професионална човечка коса на компанијата.Професионални Коса Фабрика на Снабдувачот и Доверлив Бренд, Потврден Квалитет и Брз Одговорна Служба, Секогаш се Понудат квалитетни Производи Коса и да Ви Даде Безбедно и Среќен Шопинг Искуство. (#613 и #27 не се препорачува).Ве молиме не користете премногу шампон, што ќе го направи вашата коса, сува и предизвика метежот може да пролевање.Здрав, Жив и Свиленкаста. ❤️Губење Тежина : remy коса ткаат пакет шие во 100g/pc.ве молиме водат брановидна да се прави.Q3 : Колку долго го прави тоа трае?.Слични Производи : Перуанскиот Малезија Индискиот монголски Богородица Коса снопови со затворање, 5х5 HD Затворање, 13x4 чипка фронтален, 4x4 чипка затворање, русокоса човечка коса на снопови со фронтална и така натаму.ако вашата коса е кадрава, Ние не препорачуваме да користите шампон, можете директно да го користите средство за смекнување на косата да се мие косата, наместо на шампон.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите