.

.

Kircuit 12V 2A AC/DC Адаптер Компатибилен со Swann 4 8 9 16 Канал DVR4 DVR8 DVR9 DVR16 Про-530 ПРО-535 ПРО-555 SW331-PR5 ПРО-580 ПРО-581 ПРО-600 SW224-HBC ПРО-610 SW224-P61 ПРО-630 DVR Камера за видео надзор

Kircuit 12V 2A AC/DC Адаптер Компатибилен со Swann 4 8 9 16 Канал DVR4 DVR8 DVR9 DVR16 Про-530 ПРО-535 ПРО-555

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на AC Ѕид Моќ Конектор за (не-ОЕМ).Текст : 100 V-240 V AC; одлични за replacemnt или патување назад.Се изгради во Динамична IC, Полнач IC & Моќ осигурач за брзо полнење и над задолжен заштита.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Kircuit AC адаптери се тестирани и се дизајнирани да ги задоволат моќ потребите на вашиот уред.Овој адаптер AC конвертира во DC моќност се бара од страна на вашиот уред.Оваа понуда ви овозможува да работат на вашиот уред или да наплатат своите батеријата од електрична енергија места.Kircuit Адаптери се подвижен извор на енергија за кога вашиот надвор, дома или канцеларија.Овој адаптер е потврдена и тестирани за да се обезбеди тоа ќе работи со вашиот уред.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите