.

.

Компатибилен Canon EOS 1200D 1300D T5 T6 Бакнеж X70 X80 LCD Калено Стакло Екран Заштитник, MYECOGO 9H Цврстина 0.33 mm Ултра-Тенок dslr фото Камера Калено Стакло Филм за Canon EOS Бунтовнички T6 T5 1

Компатибилен Canon EOS 1200D 1300D T5 T6 Бакнеж X70 X80 LCD Калено Стакло Екран Заштитник, MYECOGO 9H Цврстина

DEN 435.60

Износ
Во продавницата.

Ве молиме забелешка : Ова е само Калено-Стакло ,Камерата не е вклучена.Додаток САМО, камерата не е вклучена.направени од вистинско стакло од 0,3 mm дебелина, која може ефикасно да се заштити вашата камера од надворешни гребнатини,Лесно да го инсталирате, со едноставен удар.Воведување на MYECOGO LCD Калено СТАКЛО Екран Заштитници за вашите Canon EOS Бунтовнички T6 T5 1300 D 1200 D , на Работ на работ, совршено се вклопуваат.Лесно да се инсталира со едноставен удар.Компатибилен : Камера екран заштитник За Canon Eos 1300 D 1200 D Бунтовнички T5 T6 Бакнеж X80 Камера.3 mm екран заштитник остава допирање чувствителност непроменета, 6 слоеви на облоги и УВ Заштита, ќе ја видите вашата Камера со HD јасност,филмот е обложена на задната страна со силна силикони лепило што го прави тоа цврсто да го прикачите на екранот и нема да се намали чувствителноста на допирање.Ве молиме Имајте во предвид : Стакло производ, се справи со внимателно : не го виткајте тоа, да ги задржи подалеку од деца.Ултра-Тенок 0.HD Јасно Анти-Балон Филм : ексклузивното HD технологија го прави совршен визуелен празник.На работ на работ.Карактеристики на Овие штитници се направени од висока цврстина стакло, цврстина на површината е до 9 H, што се обезбеди добар секојдневно заштита на вашиот екран за да од гребнатини и други штети.ВИСОКА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ На : 0.Направени од високо светлина пренос на материјали, со светлина над 99%, боја маскирна понатамошна изработка на екранот се остри да се подобри изгледот на екранот ефект.3 mm Стаклена Не се Меша Со Чувствителност на Допир 9 H Цврстината ги Штити Против Инциденти, Гребнатини, Посекотини HD Јасност Oleophobic Облога ги Штити Против Отпечатоци од прсти, Smudges, Масла, Прашина и Нечистотија Лесно Апликација ,Нема Меурчиња 1-pack Компатибилност Овие екран заштитници се специјално дизајнирани за Canon EOS Бунтовнички T6 T5 1300 D 1200 D Пакетот вклучува : 1 x Камера Екран Заштитник Филм; 1 x Прашина апсорбер; 3 x Водич Налепница; 1 x Чистење Избрише.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите