.

.

KITMA Црна 8-Дел Countertop Првенство и Капак Организатор - 6 Pack

KITMA Црна 8-Дел Countertop Првенство и Капак Организатор - 6 Pack

DEN 7677.60

Износ
Во продавницата.

Трајни Изградба - Со овој организатор, ќе бидете во можност да се исчисти вашиот countertop аранжманот и да го зголеми користењето на ограничен простор.Направени од издржлив ABS пластика овој производ е дизајниран да издржи секојдневна употреба.Отворен Дизајн - отворен дизајн на оваа 8 дел организатор им овозможува на вашите вработени да се види кога резерви се работи ниски, осигурувајќи дека никогаш нема да се кандидира надвор од чаши, капаци и други пијалаци служба резерви во шпицот продавница часа.Организатор Конектори -Благодарение на конекторите на дното на оваа организатор можете да додадете поврзете оваа точка на својата компатибилен Избор countertop организатор (се продава одделно) за повеќе вертикална простор за складирање.За да се поврзете на организаторите кои се вклучени во овој комплет, едноставно усогласување на конектори соодветно на тоа, а потоа лизгајте и заклучете ги во место.Тоа е толку лесно!.Премиум Производи - производи се дизајнирани да издржат rigors за секојдневна употреба, што го прави совршен избор за жива ресторани, кафулиња, барови, и погодност продавници.Секој Избор производ е дизајниран не само да ги задоволува вашите потреби, но за да се задоволат потребите на вашиот буџет, како и. 24 Часа Служба за Помош - Ако имате било какви прашања во текот на користење, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Оваа организатор е дизајниран да куќа купишта на чаши и капаци на повеќе големини во рамките на секој оддел.Лесно продавница чаши и капаци мерење до 4" во дијаметар за оптимална организација!Тоа е совршен начин да ги обезбедува корисна за кафе, чај, лимонада, и други пијалоци!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите