.

.

PicassoTiles PET4FUN Преносни Миленичиња Куче Куче, Мачка Животинско Playpen Двор Гајби Кинолошки w/Премиум 600D Оксфорд Ткаенина, Алатката-Бесплатно Поставување, торбичката, Отс

PicassoTiles PET4FUN Преносни Миленичиња Куче Куче, Мачка Животинско Playpen Двор Гајби Кинолошки w/Премиум

DEN 600.24

Износ
Во продавницата.

4 двокреветни-zippered врати/записи со корисна велкро ленти за да се задржи вратата затворена или отворена за максимална удобност и accessbility. 8-двострано челик жица mesh панел дизајн за максимална удобност, видливост, и вентилација.Inlcuding конвенционалните сметководствена патна торба да обезбеди дополнителни преносливост или лесно складирање.Вклучувајќи 4 заземјување метал удели за надворешна употреба.Посебна мрежа покрива дизајн со 1/2 сенка област и 1/2 динамичен air-flow пребивање да се обезбеди подобра сенка, кулер простор, динамичен вентилација и безбедност.Опис на производот PET4 FUN PN935 35" Преносни Миленичиња Куче Куче, Мачка Животинско Playpen Двор Гајби Кинолошки w/ Премиум 600 D Оксфорд Ткаенина, Алатката-Бесплатно Поставување, торбичката, Отстранлив за Безбедност на Мрежа Покрие/Сенка, 2 Чување Џебови (СИНА) Функција, отпорен на Вода база за да се задржи чиста област 8-двострано мрежа панел дизајн за максимална удобност и вентилација на Специјални отстранлив мрежа покрива дизајн за да се обезбеди подобро сенка и безбедност Специјален челик жица рамка дизајн го прави PN935 алатката-бесплатно поставување и чувајте го во секунди.Отпорен на вода база со посебни нано-слој апликација да се задржи област убаво и чисто.бесплатна инсталација со ре-спроведува челик жица дизајн на рамка да се направи со поставување на PN935 алатката-бесплатно и се чуваат во секунди.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите