.

.

Niepce Inc Streetwear Мажите Змеј Извезена во тешка категорија Графички Дуксери

Niepce Inc Streetwear Мажите Змеј Извезена во тешка категорија Графички Дуксери

DEN 1272.00

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Streetwear тешка категорија дуксери намали во релаксирана одговара силуета и убаво пораби.направени од preshrunk памук.Пилула-отпорни ткаенини со висок бод густина за издржливост, супер меки руно внатрешниот слој стапици топлина за да се задржи топло и удобно.Оган змеј графички везени на ракавот и аспиратор со долго strangling дизајн.Pullover стил со прилагодливи хауба, kanga џеб и ребрести поврзана скратува.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите