.

.

Dahua PFA113 Метал Цевка за Камерата Pendant Планината, 17, Работен за PFB300C, PFB301C, 53x420mm

Dahua PFA113 Метал Цевка за Камерата Pendant Планината, 17, Работен за PFB300C, PFB301C, 53x420mm

DEN 839.76

Износ
Во продавницата.

Dahua PFA113 Метал цевка за камерата pendant планината, 17", работен за PFB300 C, PFB301 C, 53x420mm.Од Производителот : Dahua Technology Co., Ltd.е на услуги на видео надзор на производи и услуги, со светски 2 најголем удел на пазарот, според 2015 IMS извештај.Во прилог на своите основни видео надзор производ линија— мрежни камери, NVR, HDCVI камери и HDCVI HCVRs—Dahua, исто така, нуди полн спектар на решенија, од intercoms и аларми, да движење сензори и контрола на пристап.Dahua Технологија обезбедува видео надзор решенија кои се применуваат во многу пазари, вклучувајќи ги и банкарство, јавната безбедност, енергетски, телекомуникациски, интелигентни-изградба и интелигентни-транспорт.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите