.

.

Кожен Волан Рака-Пораби Автомобил Зафат Покритие за Хонда Десетта Генерација Граѓански Нови CRV Haoying Lingpai Binzhi Спогодба Jade XRV Одговара

Кожен Волан Рака-Пораби Автомобил Зафат Покритие за Хонда Десетта Генерација Граѓански Нови CRV Haoying Lingpai

DEN 1692.48

Износ
Во продавницата.

Приоритетни еколошки cowhide материјал : јасно и природна текстура, висока влакна цврстина, носат-отпорни, и дише, удобен зафат, еколошки и загадувањето слободни.Модерен површината за контакт : На втиснување е убава и дарежлива кон зголемување на триење и донесе комфорно возење искуство!.Оригиналниот автомобил верзија е "0 јаз", рака-пораби, да се зголеми производ користите време, носат-отпорни, и не се лизга.Дебелината на cowhide е умерен, тоа се еколошки и нема да има чуден мирис, на високо-одделение обичен ткаат кожа површина, и кожа боја е умерен.Со цел да се направи нашите производи посоодветни за вашиот управувачот, ве молиме испратете ни модел, година и слики на вашиот автомобил воланот во време откако ќе го поставите цел, така што ќе може да се испорача што попрецизно.Параметар : [Материјал] cowhide материјал[Функција] Заштити оригинални воланот, апсорбираат потта и да се спречи пропаѓање【Стил】различни стилови може да се прилагоди【Применливи】Четири сезони【Спецификација】Еден Пакет【Модел】Сите Хонда серија може да биде customized Tips : На проекти се преземени од страна на професионални фотографи и оценети од страна на професионални фотографи за да ги задржи како доследни што е можно.Поради фото светло, дисплеј ефект и други причини, не може да биде мало боја разлика во производот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите