.

.

Сина Свадба Accesorries Свадба Гости+Pen Set+Цвет Девојка Кошница+Прстен Носител Перница,Оркестарот Лента Bowknot Двојно Срцето Diamante Кристал Кристал Тока, Домот, Свадба Церемо

Сина Свадба Accesorries Свадба Гости+Pen Set+Цвет Девојка Кошница+Прстен Носител Перница,Оркестарот Лента Bowknot

DEN 1199.76

Износ
Во продавницата.

100% Сосема Нов и Висок Квалитет,Убава Keepsake.Вклучени : Свадба Гостин Книга x1 + Pen Set & Пенкало х 1+ Цвет Девојка Кошница x 1 + Прстен Носител Перница x 1. Боја : покаже како слики(други бои се на располагање,ве молиме контактирајте со нас.).Примена : Невестата и Младоженецот,Свадба Декорации,Прослави,Декорација,Посебен настан.Сите се покриени со мека боја на слонова коска сатен ткаенина и опремен свилен слонова коска сатен лента лак.Гостин книга содржи 72 страници, лесно наредени страници се земе пенкало совршено.Корпата е со соодветна големина, prefect за млади цвет девојка да се носат и голема за задржување на цвеќе или ливчиња од роза.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите