.

.

Житни Складирање Контејнерите со Капаци Сет, Храна за Складирање Керамичка Тава Ориз Кофа Кујна Жито Запечатен Контејнер Брашно Кофа Чај Калај Брашно Сад

Житни Складирање Контејнерите со Капаци Сет, Храна за Складирање Керамичка Тава Ориз Кофа Кујна Жито Запечатен

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

★ 【Кујнски Помошник】Голем капацитет ориз складирање дизајн, лесно да ги зачувувате и организирате.Тоа исто така може да биде дома декор.Тоа има свежина-одржување на функција која обезбедува здрава храна за семејството. ★ 【Исклучителна појава】устата на ориз кофа е круг, и на површината на цвет е исклучителна, едноставна и великодушни. ★Површината на ориз кофа е отпуштен од работа на висока температура и рамномерно стаклен, изработка на овој ориз кофа не само добар помошник за вашата меморија, но исто така и дома декорација шише.Тоа не е само за чување на резервоар, но исто така убави и практични апарати за домаќинство декоративни керамика.Спецификација : ★Име : Ориз Кофа ★Материјал : Керамички ★Боја : црвена ★Стил : Кинески ★Вода капацитет : 5kg/10kg/15kg/25kg ★Големина : 16*20.Пристаништето е тркалезна и мазен и лесен за чистење.Житни Складирање Контејнерите со Капаци Сет, Храна за Складирање Керамичка Тава Ориз Кофа Кујна Жито Запечатен Контејнер Брашно Кофа Чај Калај Брашно Сад Функција : ★Ова ориз складирање кофа е направен од високо-квалитетна керамика да се изолира воздухот во вашиот складирање на животната средина и чувајте го во свежа.★ 【Запечатување и инсекти бесплатен】Овој ориз кофа се направени од керамички материјал, тоа е во функција на дише и свежи-одржување, ефикасно спречување на влага и спречување на инсекти.6*29*45см (6*8*11inches/6*9*13inches/8*10*15inches/8*11* 18inches) ★Погодни : ориз, житарки, зачини, брашно, овес, шеќер, ореви, грав, кафе, грав, семки, чај, вино, кисели краставички, итн. ★ 【Мулти-цел ориз буриња】Овој ориз кофа може да се користи за да се одржи ориз, брашно, тревки и разни сушено овошје, пет оброци, и слично.

Параметрите на производот

★Name:
Rice Bucket
★Material:
Ceramic
★Color:
red
★Style:
Chinese
★Water capacity:
5kg/10kg/15kg/25kg
★Size:
16*20.5*27cm, 16*24*33.5cm, 20.6*26*38cm, 20.6*29*45cm (6*8*11inches/6*9*13inches/8*10*15inches/8*11* 18inches)
★Suitable:
rice, grains, spices, flour, oatmeal, sugar, nuts, beans, coffee beans, seeds, tea, wine, pickles, etc.
Package Include:
1x Cereal storage container :

Им се допаѓа и на купувачите