.

.

GTTGXS Тоалет Четка Ѕид Монтирани Рамна Глава Флексибилни Меки Силиконски Влакната на Четката за Брзо Сушење на Држачот за Бања Accessori (Боја : Б)

GTTGXS Тоалет Четка Ѕид Монтирани Рамна Глава Флексибилни Меки Силиконски Влакната на Четката за Брзо Сушење

DEN 7963.68

Износ
Во продавницата.

Заштита на животната средина материјал, безбедно , силни и издржливи. 360° чисти без мртви краеви, може да се користи во различни средини, погодно за секојдневно чистење.Четка дизајн, чиста и хигиенски живот ќе биде подобро ако сте.Виси и слетување со двојна употреба, без земјиште окупација.ставете фирма, носивоста е силен, и може да бидат поставени по желба, без паѓа.Деконтаминација е светлина и лесно, и тоалет е како чисто како нови.Заштита на животната средина материјал, безбедно , силни и издржливи.360° чисти без мртви краеви, може да се користи во различни средини, погодно за секојдневно чистење.Четка дизајн, чиста и хигиенски живот ќе биде подобро ако сте.Виси и слетување со двојна употреба, без земјиште окупација.ставете фирма, носивоста е силен, и може да бидат поставени по желба, без паѓа.Деконтаминација е светлина и лесно, и тоалет е како чисто како нови.Име на производ : тоалет brush Product материјал : plastic Product големина : види на сликата below Style : Ѕид-mounted Package се Вклучени : 1*тоалет brushnotes : Почитувани купувачот, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други причини, боја и големина помеѓу фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!тоалет четка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите