.

.

WSZJJ Тоалет Четка во Собата, Тоалет Тоалет Четка и Заграда, Функционални Тоалет Четка и Заградата Сега Многу Лесно за Чистење на Под Надворешниот Раб

WSZJJ Тоалет Четка во Собата, Тоалет Тоалет Четка и Заграда, Функционални Тоалет Четка и Заградата Сега Многу

DEN 8064.00

Износ
Во продавницата.

Ергономски Модерен Дизајн : Hygienically И Естетски Одржите Вашиот Тоалет Чисти И да се Направи да Изгледа Убаво со години.Својот Модерен Стил Ќе се Надополнуваат Вашиот Постоечки Бања Додатоци И Модерен Декор За Супер-координирани се Заврши.Издржливи не-пропадна, Не се лизга пена база држи на сад четка обезбеди; се залага за секојдневна употреба.Содржи само тоалет држач, четка, нема друга декорација.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви одговори што на време!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите