.

.

18 x 36 Ѕид Монтирани Состојка Бин Shelving Комплет со 3 Полица Состојка Кантите. Се користи како простор за сува кучиња храна, долгорочно чување производи како брашно, шеќ

18 x 36 Ѕид Монтирани Состојка Бин Shelving Комплет со 3 Полица Состојка Кантите. Се користи како простор за

DEN 1512.00

Износ
Во продавницата.

Јасно Пластика Комунални Лажичка Додаде.Сите кутии функција лизгачки капаци за една рака пристап за 55% продуктивноста на заштеди.Конкретни инсталација монтажа хардвер вклучени.Секој бин доаѓа со лажичка за мерење за својата погодност.Три состојка чување на кутии вклучени за дополнителни флексибилност.Детали за Овој shelving комплет со кантите е одлична за употреба во сува складирање средини.На shelving единица е направен на трајни, хром позлатен лим, со јасна епоксидна слој.Високиот квалитет дизајн е комерцијални одделение и испорачува сигурен перформанси секој бизнис очекува и потреби.Оваа хром жица shelving е способен да држи до импресивен 600 lb.на рамномерно распоредени тежина.Овој комплет доаѓа со еден пар на 18" длабоко ѕид монтажа голема заграда се дизајнирани да се качи на вклучени Regency Простор Решенија хром жица ѕид полица на вашиот ѕид.Загради функција 1/4" дијаметар хром позлатен челик жица за максимална издржливост и сила.Комплет Вклучува : - (3) 40 првенство состојка чување на кутии - NSF хром жица полица - Ѕид монтирање заградата Shelving Димензии : Должина : 36" Ширина : 18" Бин Димензии : Должина : 15" Ширина : 11 3/4" Height : 8 1/2" Капацитет : 2.62 литри / 40 чаши Има околу : 12 lb.на брашно и 18 lb.на шеќер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите