.

.

3dRose Среќен 101st Роденден, Cupcake, со Свеќа, Балони, Шапка. - Врамени Плочки (ft_352198_1)

3dRose Среќен 101st Роденден, Cupcake, со Свеќа, Балони, Шапка. - Врамени Плочки (ft_352198_1)

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

Димензии (во инчи) : 8 H x 8 (W x 0.5 Г. Inset висок сјај 6" x 6" керамички плочки.Клучалката во задниот дел на рамка овозможува лесно виси.Цреша Заврши.Цврсто дрво рамка.Среќен 101st Роденден, Cupcake, со Свеќа, Балони, Шапка, Шарени Врамени Плочка е 8" x 8" со 6" x 6" висок сјај inset керамички плочки, опкружен со цврсто дрво рамка со пред-drilled клучалката за лесно монтирање на ѕид.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите