.

.

6 x 9 - 4 Мили Minigrip Бела Блок Reclosable Поли Кеси w/Висат Дупки (1000/Случај)

6 x 9 - 4 Мили Minigrip Бела Блок Reclosable Поли Кеси w/Висат Дупки (1000/Случај)

DEN 100.56

Износ
Во продавницата.

Карактеристики голема бела пишување област која ги прифаќа или маркер или пенкало.Овие тешки кеси вработуваат засилен страна-заварени патент.Изработени од 100% богородица Ниска Густина Полиетилен.Mini Grip создал патент затворање.Потпис црвена линија во склопот на врвот на кеси идентификува ова како најдобар reclosable торба во индустријата.Карактеристики голема бела пишување област.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите