.

.

Двојно Поштенски Печат, Pk 500,Reclosable Поли Торба, Ниска Густина Полиетилен (Ldpe),2041005238

Двојно Поштенски Печат, Pk 500,Reclosable Поли Торба, Ниска Густина Полиетилен (Ldpe),2041005238

DEN 9762.00

Износ
Во продавницата.

Двојно Поштенски Печат, Pk 500,Reclosable Поли Торба, Ниска Густина Полиетилен (Ldpe),2041005238. Предмет : Reclosable Поли Торба; Торба Затворање Тип : Двоен Поштенски Печат; Торба Материјал : Ниска Густина Полиетилен (Пенп); Дебелина : 4 Мили; Width : 13; Должина : 18 Во; компатибилен Висат Дупка : Не, Фду во Согласност : Да; Торба Дното Тип : Рамна; Боја : Clear; Пакет Конфигурација : Рамни Pack; Употреблива Должина : 18 Во; Употребливи Ширина : 13;,Двојно Поштенски Печат, Pk 500,Reclosable Поли Торба, Ниска Густина Полиетилен (Ldpe),2041005238 Gift Заврши.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите