.

.

ORYOUGO 24 Парчиња Мини Огледало Диско Топки Поставите 4cm / 1.6 во Сребрена Божиќ Бесење Топки Оркестарот Рефлексивни Стакло Диско Топка Торта Toppers за 70-тите години Партиј

ORYOUGO 24 Парчиња Мини Огледало Диско Топки Поставите 4cm / 1.6 во Сребрена Божиќ Бесење Топки Оркестарот

DEN 374.16

Износ
Во продавницата.

Класичен дизајн, има многу мали огледало плочки обвиткана околу топката да се создаде брилијантна осветлување ефект и кул злато и сребро рефлексија.Секоја декорација е опремена со јаже, што го прави лесно да се откажам на дрвја, светла, стакло или ѕидови, и ги красат било места во вашиот дом како ви се допаѓа.Мини големина 4cm / 1.6 и лесни, одличен прилог за да се торта toppers, дрво украс, DJ светлина ефект, вазна додатен, таванот виси pendant, итн.Мини диско топка носи назад до 70-тите, работи одлично за 70-тите танц, темата партии, фото реквизити и така натаму.Направи секој момент незаборавни и елегантен.Се состои од 24 компјутери мини диско топки, доволно количина за да се задоволат вашата потреба и замена; Можете да ги споделите со вашите пријатели, лесно додавање на жива атмосфера.Сјајна огледало плоштади, и metalic рефлективна површина им дава пенливи ефект, што ќе создаде брилијантна осветлување ефект.Доаѓаат со lanyard, па можете да се откажам од нив на дрвја, светилки, стакло или ѕидови, и ги красат секое место во домот, како ви се допаѓа.Идеален за централен, торта декорација, музички фестивали, роденден страни, 70-тите диско партии, танц подови и сл.Мини големина 4cm / 1.6 во која има 24 компјутери на сребро диско топки, доволно количина за да се задоволат вашата потреба и замена.

Параметрите на производот

Material:
PVC, Glass
Color:
Silver, Gold
Size:
4cm / 1.6in
Package Included:
24 Pcs Mini Mirror Disco Balls :

Им се допаѓа и на купувачите