.

.

ruichuang Звучникот Гласно Говорник Ѕвончето Модул Замена за Samsung Галакси A02S СМ-A025F СМ-A025G СМ-A025M СМ-A025G СМ-A025U

ruichuang Звучникот Гласно Говорник Ѕвончето Модул Замена за Samsung Галакси A02S СМ-A025F СМ-A025G СМ-A025M

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

Comaptible модели : за Галакси A02 S СМ-A025 F СМ-A025 G СМ-A025 M СМ-A025 G СМ-A025 U. 100% Сосема нов и висок квалитет.Лесно ќе го замени вашиот погрешни,напукнато или скршено едно ,продавачот да го потсети дека треба да го замени тоа во исклучена состојба.Ве молиме проверете го Бројот на Моделот на вашиот уред пред да се купување на овој Објект.Можете да ги најдете Модел тип на вашиот уред на вашиот уред и / или во settings.Професионална вештина е препорачливо, инсталација настава не е вклучена.ruichuang Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Замена За Samsung Галакси A02 S СМ-A025 F СМ-A025 G СМ-A025 M СМ-A025 G СМ-A025 U.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите