.

.

Колибата на Клупата со Полица (42)

Колибата на Клупата со Полица (42)

DEN 5639.76

Износ
Во продавницата.

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Страна Направена од Цврст Hemlock Ела во САД.Полица за складирање / Чевли Полица.Driftwood Сива и Полица со Класичен Бел Нозе.Здрав изградба, отценети до 800 кг.Останете Ниво Прилагодливи поместена чувствува нозете за дополнителна стабилност.Колибата клупата има полиран driftwood сива врвот и класични бели нозе.Оваа колекција е наменета да се опуштите и да заличи темна соба.Со неутрални бои од бела и сива, овој клупата ќе одиме со нешто, и на клупата на полица изграден во за дополнителна функционалност.Димензии : 17" високи, 12" длабоко, со Повеќе должини на располагање - се избере должина ви треба од паѓачкото.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите