.

.

MeeFar Hitch Планината Товар на Превозникот Мека Торба Школка Водоотпорни 20 Кубни Метри (59 24 24) Вклучуваат 8 Армирано-Ремени за Пикап Камион Сите Возило со Челик Товар Кош

MeeFar Hitch Планината Товар на Превозникот Мека Торба Школка Водоотпорни 20 Кубни Метри (59 24 24) Вклучуваат

DEN 2159.76

Износ
Во продавницата.

FITMENT - На Mee Far товар на превозникот торба одговара за сите автомобил, камион, или SUV дека со челик товар кошница; Совршен за tailgating, кампување, спортска опрема и повеќе.ГОЛЕМ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ - Големи 20 кубни димензија (L 59" x W 24" x H 24") може да се одржи на сите багаж на семејството лесно (6-8 suitcases).Брзо решение за зголемување на возило капацитет за складирање, и да ја задржите вашиот опрема чиста и сува.ВОДООТПОРЕН - Направен од 100% водоотпорен материјал, 600 D ПВЦ церада, Grid материјал со Висок напон фреквенција технологија, трајни и тешки стил торба.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Ова rainproof торба безбедно придава со вклучени 8 ремени.Тоа може да биде брзо и лесно да се инсталира во челик товар кошница во минути.Набори компактен за лесни за складирање.ПОВЕЌЕ за БЕЗБЕДНОСТ - Доаѓаат со БОНУС комбинација брава, тоа не само што ќе се спречи патентите од на лизгање, но исто така додава осигурување на багаж.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите