.

.

TIANLAI преносот на Топлината Винил Пакет 8Pack Сјајот HTV Винил 12x10 Iron На Винил за Cricut и Силуета Сјајот СТП Пред-Намалување на HTV Железо-на Винил Листови со 1 Топлина Притис?

TIANLAI преносот на Топлината Винил Пакет 8Pack Сјајот HTV Винил 12x10 Iron На Винил за Cricut и Силуета Сјајот

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

【 Сјајот HTV Винил Пакет】Голема вредност Светкавиот Сјајот преносот на топлината винил inclding 8-лист сјајот железо-на винил ( 8 бои избрани, 12"x10") за Cricut Топлина притиснете машина времето на префрлување предлог : 10-15 секунди; Дома железо температура предлог : 248-302℉/120-150℃; Дома железо времето на префрлување предлог : 10-15 секунди; Фирма Притисок Сила Предлог : Околу 3,5 KG / 7.72 LB; Како да ја користите? 1. Дизајн свој модел; 2. Печати на шема; 3. Намалување на големина; 4. Катира несакани дел; 5. Трансфер желба површината со топла притиснете машина или домашни железо.Пакет Содржина : 1pcs x Сјајот Црвено; 1pcs x Сјајот Вратоврска Боја; 1pcs x Сјајот Црно; 1pcs x Сјајот Црно-Злато; 1pcs x Розова Сјај; 1pcs x Сјајот Злато; 1pcs x Сјајот на Среброто; 1pcs x Сјајот Шампањ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите