.

.

BabyFad Детелина Сива 9 Парче Бебе Креветчето Сет Постелнина

BabyFad Детелина Сива 9 Парче Бебе Креветчето Сет Постелнина

DEN 2639.76

Износ
Во продавницата.

Вашето бебе забавуваат со часови со овој музички мобилни што ги репродуцира Брамс lullaby.На valances ќе се облекуваат градинка прозорец(s) убаво.Овој 9 парче креветчето сет постелнина е комбинација од уникатен Quatrefoil Детелина модел со различни нијанси на сива боја; Во комбинација на бои кои се користат во овој сет направат совршена за бебе бебе момче или девојка расадник.Заштеда на најдобрите за минатата, оваа група, исто така, вклучува појавување на музички мобилен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите